Hlavně, že byznys funguje.
Bohužel to není k smíchu.
Krvácí mi srdce, když vidím co se děje kolem.
Je těžké "to vše" vysvětlit jakýmkoliv rychle pochopitelným způsobem.
Možná začnu tím, že vyléčený pacient není dlouhodobě "Sustainable model" v oblasti distribuce různých léků či jiných technologií léčení.
Po pochopení tohoto překvapivého zjištění se buď zastavíte a řeknete "No a co?".
Anebo se hluboce zamyslít…



