Důvěřujeme (Covidovým) vědcům a lékařům.
Důvěra je křehká věc.
Mnohdy si říkám, jestli mi byl ten inženýrský titul v životě vůbec k něčemu.
Už léta ho nepoužívám a v mém podnikání mi byl v minulých 25.letech spíše na obtíž.
A tak dívaje se posledních pár let kolem sebe a to hlavně na dobu tzv. Covidové pandemie, spíše tedy celosvětového branného cvičení si začínám myslet, že tituly jsou spíše stigmatem arogance, nadu…



